expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

subota, 26. kolovoza 2017.

Hoffenheim izborio bod u Leverkusenu, majstorija Lewandowskog

Andrej Kramarić zabio je i drugo kolo u nizu. Nakon što je u prošlom kolu golom srušio Werder, ovog puta pomogao je samo Hoffenheimu da stigne do boda (2:2) kod Bayera. Apotekari su dvaput vodili (Wendell i Bellarabi), no prvo je za Hoffenheim izjednačio Kramarić, koji je lijepo pogodio u 47. minuti nakon asistentcije Wagnera, da bi konačni rezulatt u 70. minuti postavio Uth. Bičakčić je odigrao 90 minuta i skrivio je penal.
Bayern je u četiri minute slomio Werder u Bremenu te na krilima Roberta Lewandowskog slavio 2:0. Poljak je prvi gol majstorski zabio petom u 72. minuti, a konačnih 2:0 postavio je u 75. udarcem s 13, 14 metara. Treba naglasiti da je prvi gol Robert postigao iz ofsajda.
Kovačev Frankfurt  kod kuće je izgubio 1:0 od Wolfsburga kojem je tri boda donio Didavi u 22. minuti.
Augsburg i Borussia Mönchengladbach odigrali su 2:2.
Kenan Kodro od 71. minute igrao je u gostujućem porazu Mainza od Stuttgarta.

Majstoriju Lewandowskog pogledajte klikom na sliku ispod !